Jović najavio da će postići gol za Ajtraht, dao je dva

RTS 18.01.2021

Luka Jović nije mogao da zamisli bolji povratak u Ajntraht, dva gola u pobedi kluba nad Šalkeom – 3:1. Zanimljivo, pre meča je rekao ako budem igrao 15 minuta daću gol. Mediji se utrukuju sa hvalospevima i pominju nemogućnost Zidana da iz ovog igrača izvuče najbolje.

U igru je ušao u 62. minutu pri rezultatu 1:1, a deset minuta kasnije na asistenciju Filipa Kostića doveo je svoj tim u vođstovo. Isti dvojac režirao je i treći gol Ajtrahta u prvoj minuti nadoknade. Luka je saigraču Đibrili Sou pre meča najavio da će postići pogodak ukoliko bude igrao 15 minuta, ovaj je to posle meča podelio sa novinarima. "Pitao sam Luku pre meča 'koliko golova ćeš da daš'. Odgovorio je 'ako budem igrao 15 minuta, daću jedan'. Na to sam samo