Završen derbi Čukarički-Vojvodina (3:3)

Dnevnik 12.02.2021  |  Dnevnik.rs

U Beogradu na Banovom brdu kraj meča Čukarički -Vojvodina, Birmančević doveo Čukarički u vođstvo u 5. minutu, u 12. minutu drugi gol za Čukarički, pogodak pao posle kornera, gol iz penala za Vojvodinu da Vukadinović u 63. minutu, Vukadinović opet daje gol u 64. minutu, Simić u 80. minutu dovodi Vojvodinu u vođstvo, Čolović u poslednjoj sekindi u 97. minutu izjednačio

97`Korner za Čukarički i 3:3, kraj. Čolović posle kornera naleteo na odbitak i posle oštrog udarca lopta se od stative odbila i ušla u gol Vojvodine bukvalno u poslednjim sekundama utakmice 96` Završnica bez šansi za gol, ritam ne pada 91` Igraće se još sedam minuta 89` Drinčić izašao zbog povrede, ušao Topić 88` Vojvodina i dalje napada, hoće da postigne i četvrti gol 85` Izuzetno žustra utakmica u finišu, Čukarički se otvorio i s igračem manje pokušava da napada