Jokić blizu tripl-dabla, Denver izgubio od Vašingtona

RTS 26.02.2021

Košarkaši Denver nagetsa nikako da uđu u pravu formu i čim ostvare dobar rezultat, u sledećoj utakmici dožive poraz. Ekipa iz Kolorada, uprkos još jednoj odličnoj partiji našeg Nikole Jokića, poražena je na svom terenu od Vašingtona, rezultatom 112:110.

Jokić je na parketu proveo skoro 38 minuta i malo mu je nedostajalo da za to vreme kompletira novi tripl-dabl. Duel je završio sa 24 poena (9-18 iz igre, 3-4 trojke), 11 skokova, sedam asistencija i dve blokade, uz samo jednu izgubljenu loptu. Tokom čitavog susreta u Denveru vođena je velika borba i ekipe su se smenjivale u vođstvu. Izabranici Majka Melouna uspeli su da se vrate posle minusa od 12 poena tokom druge četvrtine i u poslednju deonicu uđu sa minimalnom