Juventus je pobedio, ali Porto ide u četvrtfinale!

RTS 09.03.2021

Italijanski šampion Juventus eliminisan je iz Lige šampiona pošto je zbog bolje gol razlike u četvrtfinale otišao Porto, i pored poraza od 3:2 u meču u kojem su igrani produžeci i viđeno puno uzbuđenja. Borusija i Sevilja odigrali nerešeno 2:2, ali dalje idu ”milioneri” zbog pobede u prvom meču.

Kraj, Juve je eliminisan! Porto i pored poraza od 3:2 ipak ide dalje zbog više golova datih u gostima! Dva gola u dva minuta Prvo Serđo Oliveira donosi poravnanje u 115. minutu, ali onda Rabio vraća nadu golom u 117. za 3:2. Drama u finišu... Dodatno vreme u Torinu, nerešeno u Nemačkoj Kraj u Dortmundu uz rezultat 2:2 i prolaz za ”milionere”, dok će se u Torinu igrati produžeci, jer je Juventus dobio regularni deo meča sa 2:1, što je rezultat kojim je Porto slavio