Popović: Ponosna sam i volim devojke sa kojima sarađujem

Sport klub 13.03.2021  |  Autor:Svetozar Janičić

Rukometašice Budućnosti u revanš meču osmine finala Lige šampiona poražene su od Ferencvaroša sa 29:28 (9:15), ali su izborile plasman u četvrtfinale u kojem će igrati protiv aktuelnog šampiona Evrope, ekipe Đera, jer su u prvom meču slavile sa 22:19.

Izabranice Bojane Popović su prvo poluvreme dobile sa 15:9, u završnici meča su imale deficit od dva gola – 26:28, ali su uspele da stignu do plasmana među osam najboljih timova Evrope. U četvrtfinalu Đer je veliki, apsolutni favorit, ali sport je zanimljiv i čudestan baš zbog toga što favoriti ne pobeđuju uvek. “Očekivali smo ovakvu utakmicu. Odigrali smo perfektno prvo poluvreme u napadu i odbrani, govorile smo tokom odmora između dva poluvremena da u nastavku