MITROGOOOL!!!

Sportske.net 24.03.2021  |  Sportske.net

Srbija je konačno stigla do zasluženog preokreta protiv Irske u Beogradu, od 69. minuta naš tim vodi protiv Iraca sa 3:1, a preokret ''Orlovima'' doneo je Aleksandar Mitrović u 69. minutu, samo sedam minuta pošto je ušao u igru umesto Đuričića.

Bila je to prava majstorija najboljeg strelca našeg nacionalnog tima, iskosa sa desne strane, sa oko 17 metara lobovao je istrčalog golmana gostiju i doveo Srbiju u vođstvo. Podsetimo, Mitrović je bio tragičar u odlučujućoj utakmici, odigranoj takođe na ''Marakani'' protiv Škotske, kada je promašio ključni jedanaesterac u penal-seriji, posle čega je Srbija ostala bez plasmana na Evropsko prvenstvo. Ova golčina je pravi melem na tu ranu. Bravo, Mitre! Samo sedam