Zvezda od ivice ambisa, do velike pobede nad Igokeom

Sputnik 11.04.2021

Košarkaši Crvene zvezde, su uz dosta muke, uspeli da preokrenu rezultat i da savladaju Igokeuu u 25. kolu ABA lige u dvorani „Aleksandar Nikolić“ - 69:66. Crveno-beli su gubili do 100 sekundi pre kraja, a onda su sa linije penala presudili timu iz Laktaša, čime su praktično osigurali drugo mesto pred plej-of regionalnog takmičenja.

Crvena zvezda je loše otvorila utakmicu protiv Igokee u Pioniru, koja je posle uvodne četvrtine imala prednost - 19:22. Ta prednost je do poluvremena narasla čak na plus 12 (42:30), što i ne čudi, s obzirom na to da su izabranici trenera Dejana Radonjića imali procenat šuta iz igre mizernih 30 odsto. Poluvreme 🏀 KK Crvena zvezda mts 30 @BCIgokea 42 📊 @mrjloyd 8 poena, @OgnjenDobric i Kuzmić po 6 poena #ABALiga | #TogetherWeStand #WeAreTheTeam #kkcz