Bogdanović ubacio 14 poena, Atlanta u sjajnoj formi (VIDEO)

RTV 21.04.2021  |  RTS, Tanjug

ATLANTA - Košarkaši Atlante nastavili su sa sjajnim partijama u aprilu i ostvarili novu pobedu, uz solidan učinak srpskog reprezentativca Bogdana Bogdanovića. Bogdanović nije imao svoje veče, ali je i pored toga postigao 14 poena i pomogao Hoksima da trijumfuju nad Orlandom, rezultatom 112:96.

Atlanta je ostvarila devetu pobedu u poslednjih 11 utakmica i to pošto je vodila više od tri četvrtine. Gosti su imali prednost samo na početku susreta, ali su "jastrebovi" preuzeli kontrolu sredinom prve deonice i onda u drugoj, koju su dobili rezultatom 38:24, rešili pitanje pobednika. Bogdanović je na parketu proveo nešto više od 31 minuta i za to vreme postigao 14 poena, imao četiri skoka i dve asistencije. Nekadašnji igrač Partizana, Fenerbahčea i Sakramenta