Arhiva vesti 01.07.2021
Ministar Vulin: Policiji na prvom mestu mora biti bezbednost pojedinca i njegove porodice
Večernje novosti 01.07.2021
Foto: Ministarstvo Ministar Vulin je pohvalio rezultate koje su ostvarili pripadnici Odeljenja za borbu protiv korupcije i istakao da očekuje nastavak snažne borbe u obračunu sa narkodilerima i finansijskim kriminalom. Ministar je načelnicima… »
Jokić želi da igra za reprezentaciju: Rebrača otkrio kada ga možemo očekivati u nacionalnom timu
Večernje novosti 01.07.2021
Foto: D. Dozet/N. Paraušić Nikola Jokić je razočarao navijače kada je prelomio i odlučio da ovog leta neće igrati za reprezentaciju Srbije, koja se trenutno u Beogradu bori za plasman na Olimpijske igre Ali, proslavljeni srpski košarkaš Željko… »
Prosečna aprilska zarada u Novom Pazaru, Tutinu, Sjenici 49.000 dinara
IndeksOnline 01.07.2021
NOVI PAZAR – Prosečna plata u aprilu ove godine, bez poreza i doprinosa, u Novom Pazaru iznosila je 49.082 dinara, što je oko 15.000 dinara manje od republičkog proseka, objavio je danas novopazarski radio Sto plus. Podaci Republičkog zavoda za… »