Realu samo bod u goleadi na gostovanju Levanteu

N1 Info 22.08.2021  |  Autor:Jelena Trajković

Fudbaleri Levantea i madridskog Reala igrali su nerešeno 2:2 u poslednjoj utakmici nedeljnog programa u okviru drugog kola La Lige. ‘Kraljevski klub’ je do boda stigao zahvaljujući Vinisijusu Žunioru, inače dvostrukom strelcu, pošto su izabranici Karla Ančelotija dva puta stizali vođstvo domaćina.

Levante je, inače, u 87. minutu ostao sa igračem manje na terenu, pošto je direktan crveni karton zaradio Aitor Fernandes, i to dva minuta pošto je Žunior izjednačio na 3:3. Garet Bejl je na asistenciju Karima Benzeme u petom minutu doveo Real u vođstvo, i to svojim prvim golom za Madriđane od 1. septembra 2019. godine, kada je bio dvostruki strelac. Mreže su potom mirovale do kraja prvog poluvremena, da bi u prvom minutu drugog Rođer Marti izjednačio za Levante.