Izvor: Sportal blic/Sport arhiva vesti 06.12.2021

"Ovo nije Formula 1": Holandski vozač besan nakon kontraverznog poraza: Nikada nisam video ovoliko kazni!

Sportal blic 05.12.2021
bio je vidno izrevoltiran nakon završetka poslednje trke u Džedi. , nakon brojnih prekida tokom iste. Za vozača dana izglasan je upravo Verštapen, a imao je i šta da kaže tim povodom. - Neverovatno je šta se danas dogodilo, nisam nikada video… »
Kakvo poniženje! Nemački velikan za jedno poluvreme primio čak šest golova, a onda su oterali navijače sa stadiona!

Ovakva bruka u svetu fudbala odavno nije viđena! Fudbaleri doživeli su ogromno poniženje pred svojim navijačima, dozvolivši gostima iz da čak šest puta zatresu mrežu domaćih u prvom poluvremenu, pa se na poluvreme otišlo sa šokantnih 0:6! Ovaj… »