Obradović: Odbranom okrenuli meč

Danas 08.12.2021  |  N. M.

Partizan je napadački odigrao protiv Metropolitana možda i najbolji ovosezonski meč, ipak, trener Željko Obradović, posebno je istakao način igre u odbrani u drugom poluvremenu, u kome su Parižani, nakon 53 data poena u prvom poluvremenu, postigli svega 29 u nastavku meča (82:89).

Trener crno-belih, Željko Obradović je očekivano bio zadovoljan, a istakao je da je odbrana bila od presudnog značaja. „Okrenuli smo utakmicu defanzivno, posle prvog poluvremena tokom kojeg smo lako primali poene i primili 53 poena, izašli smo na teren sa drugom idejom, šta treba da radimo i kako da se ponašamo. Zahvaljujući odbrani smo okrenuli utakmicu koja je bila neizvesna do poslednjih par minuta, uspeli da napravimo razliku i održavali je. To je nešto što