Šerif stao nadomak novog čuda i neverovatnog preokreta

Nova 25.02.2022  |  Autor:Strahinja Nikolić

Fudbaleri Šerifa imali su priliku da ispišu novu stanicu jedne od najlepših fudbalskih priča novije ere, ali nisu uspeli u tome, pošto je Braga boljim izvođenjem penala prošla u osmin finala Lige Evrope - 3:2 (nakon 180 minuta igre i produžetaka rezultat bio 2:2).

Šerif je u meč ušao sa 2:0, ali su tokom prvih 45 minuta to vođstvo ispustili, pošto je Braga preko Lurija Medeiroša u 17. minutu prepolovila razliku, da bi u 43. minutu utakmice on i Rikardo Horta zamenili uloge, pošto je Medeiroš preuzeo ulogu asistenta, a Horta lagano pretvorio priliku u ukupnih 2:2. Tim rezultatom okončano je prvih 90 minuta, pa je utakmica ušla u produžetke. U dodatnih 30 minuta nije bilo uzbuđenja, da bi nesuđeno pojačanje Crvene zvezde u