Rukometaši Kikinde lako do pobede nad Vrbasom

Danas 06.03.2022  |  F. B.

Lider Super B muške rukometne lige Sever-centar, Kikinda Grindeks, lako je savladao na svom terenu trećeplasirani Vrbas 33:27 i zadržao tri boda prednosti u odnosu na Smederevo, jedinog konkurenta za plasman u elitni rang, koji je večeras takođe upisao dva boda na svom terenu.

Pred 200 gledalaca u Hali „Jezero“ domaći tim se rezultatski odvojio već sredinom prvog poluvremena, a na odmor je otišao sa praktično nedostižnom prednosću od 19:8. U drugom delu Kikinda je pala u igri i gosti su polako smanjivali zaostatak, da bi osam minuta pre kraja došli su pet golova minusa, no, to im je bio maksimum. Za igrača utakmice proglašen je Milan Lisica, organizator igre „grindeksovaca“, a najefikasniji su bili Vrbašanin Igor Milović sa devet golova,