Kecmanović bolji od Čilića

RTV 13.03.2022  |  FoNet

INDIJAN VELS - Srpski teniser Miomir Kecmanović pobedio je danas najboljeg hrvatskog teniser Marina Čilića na turniru u Indijan Velsu sa 2:1 (6:7; 6:3, 7:6), nakon što jeČilić u odlučujućem tajbrejku pri rezultatu 6:4 propustio dve meč-lopte.

Bio je to dvoboj prepun uspona i padova, sjajnih poteza i promašaja, a Čilića su u poraz odvele neiskorišćene prilike za brejk u drugom i trećem setu, kao i kriza na servisu koja je traja od kraja prvog do sredine trećeg seta, javila je agencija Hina. Čilić je u prvom setu poveo sa 5:2, ali do set-lopte nije stigao sve do tajbrejka u kojem je Kecmanović prvi imao priliku da okonča prvu deonicu pri rezultatu 5:6, ali je iskoristio početnu prednost u osvoji set.