Izvor: Blic/Balkan arhiva vesti 30.03.2022
I ranije hapšen zbog sličnih dela: Banjalučanin falsifikovao sve od đačke knjižice do diplome
Blic 30.03.2022
Banjalučanin Mihajlo P. (21) uhapšen je juče zbog sumnje da je falsifikovao brojna dokumenta, potvrđeno je za Srpskainfo. On se tereti za krivična dela Falsifikovanje isprave i nedozvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih materija. –… »
Građani povećali zaduženost: Najveća potražnja za gotovinskim kreditima
Blic 30.03.2022
Građani Srpske najviše duguju bankama po osnovu nenamenskih gotovinskih kredita koji su na kraju prošle godine iznosili gotovo 2,2 milijarde KM. Tokom prošle godine, po podacima Agencije za bankarstvo RS, zabeležen je rast ovih kredita za sedam… »
Upozorenje zbog poplava: U narednih tri do pet dana moguć povećan vodostaj reka na području više opština u FBiH
Blic 29.03.2022
Poplave manjeg obima u narednim danima moguće su na području opština Drvar, Gornji Vakuf, Fojnica, Kiseljak, Trnovo, Ilidža i Novi Grad Sarajevo, saopšteno je iz Agencije za vodno područje reke Save. U narednih tri do pet dana prognozira se… »