Urošević doneo Partizanu tri boda protiv TSC-a

RTS 02.04.2022

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu TSC-a sa 2:0, u utakmici 29. kola Linglong Superlige, a dvostruki strelac za crno-bele bio je levi bek Slobodan Urošević. Ekipa Aleksandra Stanojevića ponovo stekla tri boda prednosti u odnosu na Crvenu zvezdu, koja svoj meč igra nešto kasnije u Nišu.

Nova pobeda, nova tri boda - Partizan je sa 2:0 savladao ekipu TSC-a i zadržao prvo mesto na tabeli Linglong Superlige. Gosti iz Bačke Topole bili su ravnopravan rival u prvih 45 minuta, ali baš u tom periodu Partizan je postigao oba pogotka. Dvostruki strelac za crno-bele bio je Slobodan Urošević, koi je tako došao do petog pogotka u šampionatu. Crno-beli su poveli u 11. minutu - Natho je iz slobodnog udarca kratko odložio loptu Uroševiću, koji je našao prostora u