Radonjić: Nadam se da će uskoro mir u Ukrajini

Sport klub 03.04.2022  |  Autor:Nikola Novaković

Košarkaši Crvene zvezde u nedelju su poraženi u poslednjem ovosezonskom gostovanju u Evroligi – u Kaunasu je od srpskog šampiona bolji bio Žalgiris u uzbudljivoj utakmici, koju je u velikoj meri obeležila i situacija pre prve četvrtine.

Tokom intoniranja himne Evrolige igrači litvanske ekipe držali su ukrajinski zastavu sa natpisom „Stop ratu“, a zastavu nisu držali košarkaši beogradskog sastava. Spornu situaciju komentarisao je i trener crveno-belih Dejan Radonjić. Zvezda je posle produžetka poražena rezultatom 103:98, a u imala je pet poena prednosti na 15 sekundi do kraja četvrte četvrtine. „Čestitam Žalgirisu. Prvo poluvreme smo odigrali meko, napravili smo mnogo grešaka. Treća četvrtina bila