Mitrović: Tek je početak, idemo dalje; Tadić: Protiv Slovenije na pobedu

RTS 02.06.2022

Najbolji strelac naše selekcije Aleksandar Mitrović nije uspeo da postigne gol na današnjoj utakmici. Vidno je bio neraspoložen nakon poraza od Norveške. Osvrnuo se i na mali broj gledalaca na stadionu, kojima je zahvalio na podršci tokom celog meča. Kapiten Tadić je dodao da će ekipa protiv Slovenije popraviti utisak i igrati na pobedu.

Norveška je savladala Srbiju sa 1:0 u prvom kolu Lige nacija. Mitrović je rekao da je protivnik uspeo iz gotovo jedine šanse da postigne pogodak. Naša selekcija je u drugom poluvremenu stvorila ali propustila dosta prilika. Tek je početak, idemo dalje zaključio je Mitrović. "Kako god da igramo, tribine nikad nisu pune. Mislim da je bolje da ima ovoliko navijača i da nas bodre nego da bude pun stadion i da zvižde posle 20 minuta igre", rekao je Mitrović. " Prvi