Tadić se setio Bardovih reči: „To ne sme da se dešava“

Sputnik 13.06.2022

Dušan Tadić, kapiten fudbalera Srbije, bio je razočaran zbog remija sa Slovenijom u Ljubljani u četvrtom kolu Lige nacija - 2:2. Orlovi su dominirali, imali dva gola prednosti, a onda se još jednom pokazalo da je 2:0 najopasniji rezultat u fudbalu, što je nepisano pravilo o kojem je konstantno pričao legendarni Bard Milan Živadinović.

Prosuli su Orlovi za svega pet minuta drugog poluvremena sve što su strljivo gradili u prvom delu susreta u Stožicama. Savršena igra krunisana sa dva gola, od kojih je drugi pravo remek-delo u izvedbi dvojice majstora fudbala Dušana Tadića i Aleksandra Mitrovića. Ali, fudbal je demonstrirao još jednom sva svoja lica i svu svoju surovost. Piksijevi učinenici dozvolili su pad koncentracije u periodu od 48. do 53. minuta što je domaćin kaznio i stigao do