Putovanja arhiva vesti 04.07.2022
Turisti oterali duhove sa Kanarskih ostrva
RTS 04.07.2022
Los Kristijanos, poznat i kao Grad duhova – jedno od najpoznatijih letovališta na Tenerifama, preko noći je opustelo. Pandemija je oterala turiste sa ostrva koje 12 meseci godišnje vrvi od gostiju. Katanci na hotelima i restoranima zadržali su se… »
I dalje niste rezervisali letovanje? Hurgada i Kipar sa Wayout-om po neverovatnim cenama su definitivno pravi i najpovoljniji…
Blic 04.07.2022
Veliko nam je zadovoljstvo da konačno možemo da kažemo da se od 17.06.2022.god. ukidaju svi COVID protokoli za ulazak u Republiku Egipat, samim tim, svi putnici mogu putovati u Egipat bez bilo kakvih COVID testova ili sertifikata. Kada je problem… »
Državljani Srbije mogu bez ograničenja u 24 zemlje Evrope, ali ne i u ovih pet: Ko je zadržao uslove za prelazak granice
Euronews 04.07.2022
Nakon prvobitnog poboljšanja epidemijske situacije u Evropi mnoge zemlje EU/EEA odlučile su da opuste uslove za ulazak u zemlje i dozvole putovanja bez ograničenja tokom letnje sezone. Iako se situacija sa koronom ponovo pogoršava u Evropi, ponajviše… »
Porodični odmor u pravom smislu: Bazeni, dobra plaža, raznovrsne animacije - šta više poželeti!
Blic 04.07.2022
Zapanjujuća istorija zemlje u kojoj je pre 5000 godina rođena civilizacija, drevne građevine i legende o životima njenih vladara su ono što iznova i iznova fascinira posetioce ove nadasve zanimljive destinacije. Egipat je i dalje „dar Nila“, dar… »
Besprekorna usluga i luksuz iznad svega: Osim toga, vaši klinci neće hteti da se vrate kući kad upoznaju Vogue vrstu zabave
Blic 03.07.2022
Gusto zelenilo među brdima, koje nadgleda plave dubine Egejskog mora, mir i spokoj dokle god pogled doseže. Pejzaž koji je deo magije Bodrumske rivijere. Među ovako prekrasnim prizorima, kao sa najlepših fotografija, leži ogroman kompleks koji… »