Izvor: Glas Šumadije arhiva vesti 12.07.2022
Hitna: Za 24 sata 37 terena
Glas Šumadije 12.07.2022
U prethodna 24h ekipe ZUM-a Kragujevac obavile su 37 terena. U ambulanti je obavljeno ukupno 74 pregleda odraslih osoba (tokom dana 15, a tokom noći 59 pregleda) i 24 pregled na pedijatriji. Intervencija na javnom mestu bilo je ukupno 13. Tokom dana… »
Večeras u SKC-u: „Točak sreće i fantazije“ sutra u SKC-u
Glas Šumadije 12.07.2022
U Kontakt galeriji Studentskog kulturnog centra Kragujevac večeras u 21 čas, biće održana projekcija japanskog filma Točak sreće i fantazije. Ulaz je slobodan. Ovu dvočasovnu dramu, romansu režirao je Ryûsuke Hamaguchi. Posle velikog bioskopskog… »
Bod na premijeri
Glas Šumadije 12.07.2022
Vredan bod osvojili su „crveni“ na gostovanju lazarevačkoj Kolubari, u utakmici koja je zatvorila prvo kolo Mozzart Bet Super lige Srbije – 1:1 Domaća Kolubara je prva došla do prednosti preko mladog Cvetojevića u 16. minutu, ali je Damjan… »