Torino iznenadio Udineze, Srbi igrači odluke

RTS 23.10.2022

Fudbaleri Torina nadigrali su Udineze sa 2:1 na gostovanju u utakmici 11. kola Serije A i prekinuli neslavni niz od čak pet utakmica bez pobede u prvenstvu. Značajan doprinos pobedi ekipi Ivana Jurića svojim asistencijama dali su srpski internacionalci Nikola Vlašić i Nemanja Radonjić.

Torino je odlično ušao u meč na gostovanju i već na startu napravio nekoliko odličnih šansi, a u 14. minutu jednu od njih pretvara u prednost od 1:0. Srpski internacionalac Nikola Vlašić je sa Aleksejem Mirančukom proigrao Ole Ainu koji je srajnim šutom doveo goste u vođstvo. Domaćini se nisu predavali i već desetak minuta kasnije pogotkom Đerara Deulofeua dolaze do 1:1 sa koliko se otišlo na poluvreme. U nastavku je nastavljen duel u istom ritmu, a u 69. minutu