Извор: Мој Нови Сад/Економија архива вести 17.11.2022
Бајатовић: Гас би требало да поскупи 11 одсто од 1. јануара
Мој Нови Сад 17.11.2022
Вршилац дужности директора "Србијагаса" Душан Бајатовић рекао је да би по рачуници тог предузећа гас требало да поскупи 11 одсто и то од 1. јануара. – Према интерној рачуници "Србијагаса", тај енергент би у Србији требало да… »

