Menadžer Notingema: Trebalo je da pobedimo Čelsi

Sport klub 02.01.2023  |  Autor:Igor Jagličić

Podeli : Menadžer Notingem Foresta, Stiv Kuper (43) smatra da je njegov tim trebalo da pobedi u meču protiv Čelsija. "Crveni" su stigli do nerešenog rezultata 1:1, ali prema njegovim rečima, imali su za čim da žale. „Moramo da budemo zadovoljni, jer smo bili bolji tim.

Trebalo je da pobedimo, ali nismo. Naučićemo lekcije. Trudimo se da pobedimo svaku utakmicu ovde, ali moramo da odamo počast protivniku, koji ima klasne igrače u svim linijama. Imali su i sreće prilikom postizanja gola. Lopta se odbila od prečke pravo na nogu Rahimu. U drugom poluvremenu smo bili agresivniji i dobili smo većinu duela. Sve u svemu, mislim da smo bili bolji tim. Čak smo i u prvom poluvremenu imali veće šanse. Zato je bod najmanje što smo zaslužili“,