„Big Ben“ je već „otkucao“ na Kipru

Sputnik 04.02.2023

Bivši napadač Crvene zvezde El Fardu Ben postigao je efektan pogodak u pobedi APOEL-a, i to posle preokreta protiv Apolona (3:1). „Big Ben“ pogodio je iz slobodnog udarca u zaustavnom vremenu, čime je overio trijumf tima koji s klupe vodi Vladan Milojević.

Upravo je bivši trener Crvene zvezde insistirao na dovođenju iskusnog krilnog napadača, koji je izgubio minutažu na Marakani, pa je rastanak sa srpskim šampionom bio neminovan. I počeo je Ben ekspresno da se isplaćuje klubu sa Kipra. APOEL je pred svojim navijačima gubio na poluvremenu 1:0 na GSP stadionu, ali su u nastavku stvari došle na svoje mesto. Usledilo je rano izjednačenje u 49. minutu preko Kvilitaje, da bi potpuni preokren doneo pogodak Ndongale u 75.