Zvezda ispustila dva boda – bivši napadač Partizana matirao crveno-bele u 85. minutu

Sputnik 19.03.2023

Fudbaleri Crvene zvezde nisu uspeli da upišu novu pobedu u ovogodišnjem izdanju Superlige Srbije. Crveno-beli su kao gosti u 27. kolu remizirali sa Napretkom u Kruševcu - 1:1 (0:1), čime im je prekinut niz od osam vezanih pobeda u svim takmičenjima.

Postale su to sada već rutinske utakmice za crveno-bele u ligi u kojoj nemaju nikakvu konkurenciju i koja je sve nezanimljivija iz nedelje u nedelju (u pogledu šampionske trke) kako se bliži kraj prve runde. Ipak, imaće Miloš Milojević o čemu da razmišlja na dvonedeljnoj pauzi, što je i sam istakao posle utakmice. Zvezda je povela zahvaljujući Mirku Ivaniću koji je u 38. minutu lako smestio loptu (osmi gol u sezoni) iza leđa golmana Napretka Petrovića, a na