Automobili arhiva vesti 05.04.2023
Kako izbeći pražnjenje akumulatora kada je napolju hladno?
Danas 05.04.2023
Zima se završila pre nekoliko nedelja, međutim, na iznenađenje mnogih, sneg i niske temperature su se vratili u naše krajeve. To su loše vesti za vaš automobil, a naročito akumulator. Šta je potrebno da radimo da bismo izbegli pražnjenje… »
Renault i saradnja sa vatrogasnim službama
Auto blog 05.04.2023
Renault obučava vatrogasce širom sveta kako bi im pomogao da uštede dragoceno vreme pri dolasku na mesto nesreće, čime posredno smanjuje broj žrtava na putu. Važan zadatak obuke i treninga je poveren potporučniku Christopheu Lenglosu koji je iz… »
Mazda se priključuje istraživanjima za goriva nove generacije
Auto blog 05.04.2023
Istraživačko udruženje za inovacije biomase za automobilska goriva sledeće generacije i Mazda Motor Corporation objavili su da je Mazda postala punopravni član ovog udruženja. Istraživačko udruženje osnovali su 1. jula 2022. godine ENEOS… »
BMW proširuje R 18 liniju novim kruzerom
Auto blog 05.04.2023
BMW proširuje svoju R 18 liniju novom varijantom pod nazivom R 18 Roctane. Podaci o odobrenju otkrivaju da on ima mnogo zajedničkog s postojećim modelima R 18, ali sa nekim značajnim razlikama. Prvo, Roctane ima interni kod modela „0N61“, što… »