Извор: Радио сто плус архива вести 05.07.2023
Микетић: Данашњи скуп испред Скупштине померен на 17 часова, када и гласање о Гашићу
Радио сто плус 05.07.2023
Микетић је навео да ће данас бити гласање само о Гашићевој смени, а не о свим тачкама дневног реда, што је, како је додао, урађено ван процедуре. Упитан да ли очекује “изненађење” и да Гашић заиста буде смењен после данашњег… »
Ђедовић: За енергетску ефикасност домаћинстава у Србији 50 милиона евра
Радио сто плус 05.07.2023
Навела је да грађани који се пријаве за више од једне мере, односно за две субвенције за енергетску ефикасност, могу да добију 65 одсто потребних средстава.Министарка је рекла да ће у Крагујевцу бити уложено 50 милиона динара за… »
Миливојевић (ДС): Нема наставка седнице док Мартиновић не изађе из сале
Радио сто плус 05.07.2023
Миливојевић је за агенцију Бета рекао да је Мартиновић увредио све грађане Србије и прекршио министарску заклетву у којој је обећао да ће служити интересима грађана и штитити људска и мањинска права. “Ако је ово најбоље што… »
Јовановић: Циљ Запада је унитаризација БиХ и уништење Републике Српске
Радио сто плус 05.07.2023
“Потези (високог представника за Босну и Херцеговину) Кристијана Шмита у вези са Републиком Српском воде ка новом сукоба на тим просторима”, рекао је Јовановић за телевизију Уна, а пренела његова странка у саопштењу. Он је… »

