Mesi sjajnim golom debitovao u Majamiju

RTS 22.07.2023

Proslavljeni Argentinac Lionel Mesi odigrao je prvi meč za Inter iz Majamija, a svoj debi u novom klubu začinio je i pogotkom fantastičnim golom kojim je doneo pobedu svom timu. Prvim golom u dresu novog kluba Mesi je prekinuo niz Intera od šest mečeva bez pobede.

Inter Majami je savladao meksički Kruz Azul sa 2:1 na Floridi na startu KONKAKAF Liga kupa a pobedonosni gol postigao je Lionel Mesi na svom debitatntskom nastupu za novi tim. Sedmostruki osvajač Zlatne lopte nije bio u startnoj postavi već je u igru ušao u 54. minutu sa Serhio Busketsom kojem je ovaj nastup takođe bio debitantski. Inter je u tom trenutku vodio sa 1:0 zahvaljujući golu Roberta Tejlora iz prvog poluvremena ali je desetak minuta po ulasku nekadašnjeg