Katastrofa Partizana u Danskoj, "petarda" u mreži Jovanovića

RTS 24.08.2023

Fudbaleri Partizana izgubili su u Danskoj od Nordsjelanda 0:5 prvi meč baraža za plasman u grupnu fazu Lige konferencije. Revanš je za sedam dana na stadionu u Humskoj, ali crno-belima će biti potrebno više od čuda da nadoknade pet golova minusa iz Faruma.

Nikad crnji Partizan u Farumu, nada pred revaš u Beogradu praktično ne postoji Jedan od najubedljivijih poraza u skorijom istoriji Partizan je upisao u danskom Farumu, Nordsjeland je "zapakovao" crno-belima pet pogodaka za put u Beograd. A moglo je da bude i mnogo, mnogo bolnije. Autogol mladog Mihajla Ilića u 88. minutu utakmice sumirala je sve ono što su crno-beli pokazali u Danskoj, a pokazali su samo crnu stranu. Već u prvih 45 minuta bilo je vidljivo da se