Извор: РТК архива вести 20.09.2023
Мозаик: Међународна недеља глувих
РТК 20.09.2023
Емисија “Мозаик” – сваког радног дана од 11х уживо на програму Телевизије Крагујевац. Припремили смо за вас занимљиве приче, обрађујемо актуелне теме, представљамо талентоване и успешне суграђане, најављујемо догађаје. Од… »
10 минута: Владари Србије на поштанским маркама
РТК 20.09.2023
У Конаку кнеза Михаила Обреновића представљено је специјално филателистичко издање „Владари Србије“. На поштанским маркама налазе се ликови великих владара две династије – кнеза Михаила Обреновића и краља Петра ИИ… »
ВХИТЕХЕАДС у крагујевачком Дому омладине
РТК 20.09.2023
На сцени Дома омладине, у четвртак 21. септембра од 21. час, биће одржан концерт музичке групе ВХИТЕХЕАДС.… »
Крагујевац богатији за 9 беба
РТК 20.09.2023
У крагујевачком породилишту у последња 24 часа рођено је 9 беба, седам дечака и две девојчице. Честитамо!… »
Колики је значај технике која грађанима олакшава комуникацију са локалном управом?
РТК 20.09.2023
Значај технике која грађанима олакшава комуникацију са локалном управом – тема је Комуналног сервиса о којој ће говорити чланица Градског већа за локалну самуправу Сања Туцаковић. Телефон за питања гледалаца: 209-826 Комунални… »
Култура: Кнез Михаило међу својим Крагујевчанима
РТК 20.09.2023
Значај изложбе „Кнез Михаило. Рођен у Крагујевцу“ је многострук, јер представља спој уметности и историје, онога што, поготову у последње време, негујемо, а то је култура са јасним националним предзнаком. Била она модерна или… »

