Zvezda nadigrala Radnički za priključak vrhu tabele

RTS 08.10.2023

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su protiv Radničkog sa 4:2 na gostovanju u Kragujevcu u utakmici 11. kola Superlige Srbije i praktično obezbedili ostanak u borbi za vrh tabele. Crveno-beli su trenutno drugoplasirani sa 21 bodom i četiri manje od prvoplasiranog Partizana.

Već od samog strta utakmice razvila se vrlo ravnopravna igra sa šansama na obe strane, a domaćini su već u prvom minutu imali sjajnu šansu kada je Stefan Čolović prošao po desnoj strani, pokušao da centrira, ali je Glazer uspešno intervenisao. Zvezda je uzvratila istom merom ali su domaćini prvi došli do vođstva u 21. minutu pogotkom Matije Gluščevića koji postiže svoj prvi pogodak u sezoni. Onda je usledila serija pogodaka na obe strane. Prvo je zvezda izjednačila