Izvor: Jug press/Regioni arhiva vesti 17.10.2023

“Alasi” upecali bod u Vlasotincu

“Alasi” upecali bod u Vlasotincu

Jug press 17.10.2023
Fudbaleri vlasotinačkog srpskoligaša Vlasine nikako da izađu iz krize. Ne samo kada su u pitanju takmičarski rezultati ekipe već i organizacione prirode. Na legendarnoj ,, Rosulji” skoro da ništa ne funkcioniše kako treba i kako to dolikuje klubu sa više… »
Policija otkrila 9 ilegalnih kladionica u Leskovcu

Policija otkrila 9 ilegalnih kladionica u Leskovcu

Jug press 17.10.2023
Policijska uprava u Leskovcu je, nakon sedam dana, Regionalnoj informativnoj agenciji JUGpress, dostavila odgovor na pitanje naše novinarke o tome koliko je ilegalnih kladionica pronađeno u gradu i okolini. “Poštovana, u vezi Vašeg pitanja koje ste… »
SRCE u Leskovcu ne šalje saopštenja JUGpressu

SRCE u Leskovcu ne šalje saopštenja JUGpressu

Jug press 17.10.2023
LESKOVAC Gradski odbor stranke SRCE u Leskovcu nije dostavio saopštenje u kome odgovara na prethodno saopštenje o napuštanju te stranke Regionalnoj informativnoj agenciji JUGpress. To je, naravno, njihova odluka i apolutno ne želimo da se bavimo… »