Izvor: Jug press/Regioni arhiva vesti 27.10.2023
Pogledajte kako se odučivalo na sednici Gradskog veća i o prodaji devet parcela a imena kupaca zatamnjena
Jug press 27.10.2023
LESKOVAC Pogledajte kako se odučivalo na sednici Gradskog veća i o prodaji devet parcela a imena kupaca zatamnjena.… »
Obeležen Dan akademije strukovnih studija Južna Srbija
Jug press 27.10.2023
LESKOVAC Akademija strukovnih studija Južna Srbija obeležila je četvrtu godinu svog rada. Predsednik akademije Predrag Stamenković kaže i da je ovo dan kada se proslavljuju i postignuća koja je ova visokoobrazovna ustanova ostvarila i kao akademska… »
Počinje 15. LEDAMUS
Jug press 27.10.2023
LESKOVAC Ovogodišnji festival Leskovački dani muzike (LEDAMUS), 15. po redu, biće održan od 28.10. – 10.11.2023. godine u organizaciji Muzičke škole „Stanislav Binički“. Biće održano osam koncerata umetničke muzike, jedan razgovor sa umetnicima i tribina… »
Javni poziv za dodelu nagrada studentima iz Vranja
Jug press 27.10.2023
VRANJE Nagrade uspešnim studentima na teritoriji grada Vranja za školsku 2023/2024. godinu biće dodeljene studentima na prvom stepenu studija (studentima od 3-6. godine osnovnih akademskih ili strukovnih studija) i studentima na drugom stepenu studija… »