Erera u nadoknadi postavio Đironu na vrh La lige

RTS 27.10.2023

Fudbaleri Đirone nadigrali su Seltu sa 1:0 na svom terenu u prvoj utakmici 11. kola La lige. Junak utakmice koji je doneo pobedu domaćinima bio je Venecuelanac Jangel Erera koji je pobedonosni gol postigao u prvom minutu sudijske nadoknade.

Fudbaleri Đirone su u vrlo ravnopravnom duelu sa Seltom došli i do devete pobede u novoj sezoni i učvrstili se na čelu tabele. Selta je dobro ušla u meč na gostujućem terenu i imala nekoliko šansi ali nije uspela da ih realizuje. Ni domaćini nisu bili efikasniji iako su u drugom poluvremenu imali više inicijative. Ušlo se u sudijsku nadoknadu i učinilo se da će se bodovi podeliti bez pogodaka kada je činilo se Jangel Ererauspeo da savlada Visentea Guaitu i uneo