Arhiva vesti 28.10.2023
Drugi američki nosač aviona ušao u Sredozemno more, plovi ka Izraelu
Euronews 28.10.2023
Drugi američki nosač aviona USS "Dvajt D. Ajzenhauer" ušao je u Sredozemno more krećući se ka Izraelu, pokazuju podaci o praćenju brodova sa specijalozovanog sajta MarineTraffic.com, prenosi CNN. Američki nosač aviona na nuklearni pogon "Dvajt… »
Raste broj nastradalih u uraganu Otis koji je pogodio Meksiko
Insajder 28.10.2023
Broj poginulih u uraganu ''Otis'' pete kategorije koji je pogodio Meksiko povećao se na 39, saopštile su meksičke vlasti. Uragan je u sredu pogodio južnu obalu Pacifika, a u četvrtak je objavljeno da je poginulo 27 osoba, preneo je AP. Uragan je pogodio… »
Ovo je glavni razlog zbog kojeg neki stanovi večno čame u oglasima i niko ih neće
Nova 28.10.2023
Bez obzira na to što je potražnja za stanovima u izdavanju i dalje velika, sajtovi prestoničkih agencija za nekretnine puni su oglasa koji nedeljama, a neki čak i mesecima "stoje", a za njih baš niko nije zainteresovan. Za to postoji samo jedan razlog –… »
Otkriveno 870 migranata na području Subotice, Pirota, Kikinde i Sombora.
Sandžak haber 28.10.2023
Beograd, 28. oktobra 2023. – Pomoænik direktora policije general policije Dejan Lukoviæ izjavio je da su pripadnici Ministarstva unutranjih poslova, nakon izjave predsednika Republike, a na osnovu naredbe ministra unutranjih poslova, preduzeli opsene… »
Ukrajinci udaraju: Neprekidno nadiru kod Rabotina (video)
Pravda 28.10.2023
Ukrajinske snage vrše žestoke napade na pozicije ruske armije kod Rabotina. Napade izvode u manjim jurišnim grupama uz podršku artiljerije i oklopnih borbenih vozila, navodi ministarstvo odbrane RF u svom saopštenju. Borbe se vode neprekidno, tvrde u… »
Srećna sam što su posle mene mlađe koleginice to počele da kopiraju! Dragana Mirković otkriva kako je napravila revoluciju
Dnevnik 28.10.2023
Folk pevačica Dragana Mirković, koja je obeležila muzičku scenu svojim hitovima i pomerila granice kada je muzika, koncerti, ali i video produkcija u pitanju, uspela je još jednom da povede publiku sa sobom na nesvakidašnje putovanje. Naime, odlučila je… »
Preokret Zenita sa Ahmatom, Babić pocrveneo i skrivio penal
Sport klub 28.10.2023
U četiri meča 13. kola ruske Premijer lige igranih u subotu, tri pobede domaćina i samo jedan remi. Zenit je posle dosta muke slavio protiv Ahmata na „Gasprom“ areni u Sankt Petersburgu – 2:1. Gosti su došli do prednosti preko Konatea u 24. minutu. Ipak… »
„Studenti protiv nasilja“ protestovali ispred Vlade Srbije zbog postavljanja Nedića i Bokana za članove Saveta fakulteta
Nova 28.10.2023
Članovi neformalne grupe "Studenti protiv nasilja" organizovali su danas protest ispred Vlade Srbije, zbog toga što je, kako su naveli, neprihvatljivo postavljanje Novaka Nedića i Dragoslava Bokana za članove Saveta fakulteta Beogradskog univerziteta… »
"To je trajalo četiri godine, a ceo život sam Loto devojka": Suzana Mančić otkrila šta ju je izluđivalo dok je vodila emisiju…
Blic 28.10.2023
Suzana Mančić i danas je poznata kao "Loto devojka", a sada je otkrila šta ju je izluđivalo dok je vodila tu emisiju. – To je trajalo samo 4 godine i ceo život Loto devojka, to me je ranije nerviralo jer ja sam bila i pevačica i voditeljka, imala sam… »
Het-trik Nketije - Arsenal ubedljiv protiv Šefilda (video)
Sportski žurnal 28.10.2023
Bornmut je na svom terenu pobedio Barnli. Fudbaleri Arsenala pobedili su na svom terenu Šefild junajted 5:0 u utakmici desetog kola Premijer lige. Trostruki strelac za Arsenal na ovom meču bio je Edi Nketija, u 28, 51. i 58. minutu (poneo loptu kući za… »