Hronika arhiva vesti 02.02.2024
„10.000 evra za ubistvo Gorana Veličkovića, 10.000 za Zdravka Radojevića“: Hrvatin otkrio od čega su Belivuk i Miljković…
Nova 02.02.2024
Bojan Hrvatin, protiv koga se vodi postupka zbog sumnje da je deo kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, saslušan je i tokom istrage za pranje novca koja se vodi protiv vođa ozloglašenog klana. On je u novom postupku protiv Belivuka i… »
Šabić: Državi je trebalo četvrt veka da bi poručila – za mučko ubistvo Slavka Ćuruvije niko nije kriv
Danas 02.02.2024
Advokat Rodoljub Šabić reagovao je na presudu Apelacionog suda, kojom su oslobođeni okrivljeni za ubistvo Slavka Ćuruvije, navodeći da država time poručuje da niko nije kriv. – Državi je trebalo bez malo četvrt veka da bi poručila građanima – za mučko… »
Nišlija (20) platio poznaniku da mu likvidira tetku, ali se plan izjalovio: Detalji sukoba oko nasledstva i stravičnog plana
Kurir 02.02.2024
Dvadesetogodišnji Nišlija I.S. planirao je da ubije rođenu sestru svoga oca kako bi je sprečio da mu uzme deo kuće na koji je imala pravo kao naslednik. Mladić je u ovoj opasnoj nameri otišao toliko daleko da je angažovao poznanika D.S. (39) obećavši mu… »
Otac bebe, koja je pala u podrum, u požaru izgubio brata i sestru: Užasna sudbina porodice iz Paraćina
Telegraf 02.02.2024
Zbog težine povreda, beba je transportovana u KC Srbije u Beogradu. Otac bebe, koja je 29. januara teško povređena u Paraćinu kada je ispala iz nosiljke sa prvog sprata zgrade u podrum, izgubio je brata i sestru u požaru pre 14 godina. U vatrenoj stihiji… »
Mondo: Blizanci izgoreli u krevecu, brat se spasio! Slučaj pre 14 godina potresao Srbiju, sad stvara jezu: "Prati ih zla kob"Blic: Izgubio blizance, a sada strepi za unuče! Deda i otac bebe koja je pala u podrum u Paraćinu doživeli stravičnu tragediju pre 14 godina: "Bilo je strašno, imali su samo 3 godine, svi su pisali o tome"
"Naterali su majku da svoj prvonikli cvet vrati zemlji": Prošlo je 4 godine od kada je Stefan nasmrt pretučen
Telegraf 02.02.2024
Stefan je pretučen dok je pokušavao da zaštiti druga. Četiri godine je prošlo od ubistva Stefana Filića (19) iz Velike Plane. Njegova majka objavila je potresne poruke na svom Fejsbuk profilu. - Ta 2020. je bila prestupna... Osetili smo njeno bukvalno… »
Da li je Arkan ošamario Marka Miloševića? Ovo je istina! Prišao je žestokom momku, počeo da pridikuje... Okrenuo ga je
Mondo 02.02.2024
Žestoki momak iz perioda devedesetih ošamario Marka Miloševića na aerodromu nakon kraće prepirke. Žestoki momak iz perioda devedesetih ošamario Marka Miloševića na aerodromu nakon kraće prepirke. Ko je i kada ošamario Marka Miloševića, sina nekadašnjeg… »
"OVO JE PRESEDAN u NAŠOJ ZEMLJI" Advokat o suđenju roditelja dečaka ubice iz Ribnikara: Tužilaštvo se našlo u ozbiljnom…
Kurir 02.02.2024
U ponedeljak je počelo suđenje roditeljima dečaka ubice iz škole Vladislav Ribnikar. Oni su na suđenju izjavili da nisu krivi. Nastavnica istorije koja je 3. maja 2023. godine u masakru u toj školi teško ranjena podnela tužbu za naknadu nematerijalne… »
"Sin Marko me izbo nožem 41 put, liznuo je moju krv i mazao se njom": Stravična ispovest Miloša iz Trešnjevice
Telegraf 02.02.2024
O kobnoj noći, o tome kako ga je sin ubadao i mazao se njegovom krvlju, kao i o tome šta misli o visini njihove kazne, pogledajte u uznemirujućem video intervjuu. Miloša Pavlovića (58) iz sela Trešnjevica kod Paraćina sin Marko (24) je nožem izbo 41 put… »
Uhapšena dva muškarca u Nišu zbog sumnje se da su planirali teško ubistvo
Vesti online 02.02.2024
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Nišu, uhapsili su I. S. (20) iz ovog grada i D. S. (39) iz njegove okoline zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo organizovanje, planiranje i… »
Apelacioni sud oslobodio okrivljene za ubistvo Slavka Ćuruvije
Morava info 02.02.2024
Apelacioni sud u Beogradu objavio je presudu po kojoj su okrivljeni za ubistvo Slavka Ćuruvije – Radomir Marković, Milan Radonjić, Miroslav Kurak i Ratko Romića i oslobođeni krivice. Presuda je objavljena danas, mada je doneta pre skoro deset meseci… »







