TSC slavio na startu prolećnog dela prvenstva: Kvalitetom do bodova

Dnevnik 12.02.2024  |  Dnevnik.rs

Fudbaleri TSC –a pobedili su na startu prolećnog dela prvenstva. Na Krovu tržnog centra u Beogradu savladali su sasvim dobar tim IMT-a. Bačkotopolčani su gotovo sve vreme susreta bili bolji tim, međutim, imali su i sreće, pošto su „traktoristi“ na početku drugog dela susreta, kod rezultata 0:0, promašili penal. Nešto kasnije imali i dve sjajne prilike, ali je mladi golman Veljko Ilić fantastično reagovao. Da bi u finišu meča do izražaja došao kvalitet fudbalera TSC –a, koji su postigli dva gola i još

Trener TSC-a Žarko Lazetić, morao je da bude zadovoljan posle premijernog trijumfa u nastavku sezone. – Čestitam fudbalerima IMT-a – rekao je odmah posle meča Lazetić. –"Traktoristi“ su odigrali kvalitetan meč, iznad mojih očekivanja. U prvom poluvremenu bili smo bolji, imali nekoliko prilika, ali smo bili slabi u završnici. IMT je tad bio nesiguran, moguće da su nas previše respektovali. Nastavak je počeo šokantnim jedanaestercem, srećom Miloš Luković je promašio