Obradović: Izgubljene lopte, nerezonski šutevi i dodavanja

Danas pre 29 dana  |  Sport Klub

Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je da su presudne u večerašnjem porazu njegove ekipe od Olimpijakosa u Evroligi bile izgubljene lopte, kao i nerezonski šutevi i dodavanja. „Petorka koja je počela je i završila utakmicu.

U najvažnijim minutima u poslednjoj četvrtini su isti igrači bili na terenu. Nismo imali pomoć sa klupe i ponovo smo sebe doveli u situaciju da smi sebe porazimo. Ne znam koji je to put zaredom. Odluke koje smo donosili katastrofalne, gde su oni dobili priliku da poentiraju u kontranapadu. Pretrčali su nas. Svaki put je bio lak koš posle izgubljene lopte“, rekao je Obradović. Košarkaši Partizana izgubili su večeras u Beogradu od Olimpijakosa sa 69:74, u utakmici