Maestro Samardžić na zanimljiv način dao gol Interu /video/

Sputnik 08.04.2024

Srpski fudbaler Lazar Samardžić postigao je gol u dresu Udinezea protiv velikog Intera (1:2). Učinio je to srpski reprezentativac na zanimljiv način, jer je delovalo kao da je želeo da asistira, a lopta je na kraju završila u mreži gostiju.

Loša vest je da je Inter na samom kraju utakmice uspeo da preokrene i da slavi golom Fratesija u 95. minutu. Ranije je na 1:1 poravnao Čalhanoglu u 55. minutu sa bele tačke. Srbin je zablistao u 40. minutu utakmice. Samardžić se našao na desnoj napadačkoj strani, levom nogom je ubacio loptu u šesnaesterac, ona nikoga nije dirala i prilično sporom kretnjom završila je u mreži Intera. Procenite sami da li je Samardžić želeo da asistira ili je baš planirao da na