Arhiva vesti 10.04.2024
Lokomotiva udarila ženu dok je pokušavala da pređe prugu Saobraćajna nezgoda na pruzi Šabac - Ruma, odmah preveza u…
Kurir 10.04.2024
Na delu pruge Šabac - Ruma, u stanici Klenak, u 19.45 časova, na putnom prelazu obezbeđenom polubranicima, lokomotiva koja je saobraćala sama, udarila je ženu na biciklu, dok je pokušavala da pređe prugu, na kojoj su polubranici bili spušteni… »
Privedena Seka Aleksić
B92 10.04.2024
Pevačica Seka Aleksić je privedena u Cirihu. Seka Aleksić je privedena u Cirihu nakon što je policija došla na njen nastup, prenosi Blic. Pevačica se sada i oglasila, te otkrila o čemu se radilo. "Policija je došla na naš nastup i proverila radne… »
Vučić sa kineskim ministrom trgovine: Ponosan sam na partnersku saradnju
RTV 10.04.2024
BEOGRAD - Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa ministrom trgovine Narodne Republike Kine Vangom Ventaom sa kojim je, kako je istakao, razgovarao o strateški važnim aspektima bilateralnih i ekonomskih odnosa, kao i o… »
Muslimanski vernici danas proslavljaju prvi dan Ramazanskog bajrama
IndeksOnline 10.04.2024
NOVI PAZAR – Muslimanski vernici danas proslavljaju prvi dan Ramazanskog bajrama, koji označava kraj jednomesečnog posta i predstavlja radost muslimanskim vernicima koji su minuli mesec proveli u rigoroznom postu, od izlaska do zalaska sunca. Bajram… »