Politika arhiva vesti 17.04.2024
"Predstava za islamski svet" Vranješ o sramnoj rezoluciji o Srebrenici
Alo 17.04.2024
Ambasador BiH u Srbiji Aleksandar Vranješ izjavio je da je rezolucija o Srebrenici, čije se usvajanje priprema u Generalnoj skupštini UN, predstava za publiku u islamskom svetu koja bi trebalo da skrene globalnu pažnju sa činjenice da je za šest meseci u… »
Brnabić: Vlast učinila sve da se krene u primenu preporuka ODIHR-a
Večernje novosti 17.04.2024
PREDSEDNICA Narodne skupštine Ana Brnabić rekla je danas da je vlast učinila sve da se krene u primenu ODIHR-ovih preporuka o izbornim uslovima, kao i da je Radna grupa Vlade Srbije za saradnju sa ODIHR-om izradila paket izmena i dopuna izbornih zakona… »
Bruka lažnog patriote: Aleksićev poslanik jedini se nije javio za reč u Savetu Evrope (VIDEO)
Večernje novosti 17.04.2024
ĐORĐE Stanković iz Narodnog pokreta Srbije Miroslava Aleksića nije želeo da se javi za reč i brani interese Srbije na zasedanju Parlamentarne skupštine Saveta Evrope, gde je usvojena preporuka o prijemu takozvanog Kosova u SE. Foto: Printskrin Tražio… »
Brnabić: Izbori u Beogradu biće održani 2. juna, u poslednjem zakonskom roku
Večernje novosti 17.04.2024
IZBORI u Beogradu biće održani 2. juna, kada im je zakonski rok, u najkasnijem mogućem terminu i to na eksplicitni zahtev i molbu predsednika Aleksandra Vučića da se na taj način "izađe u susret opoziciji", rekla je danas predsednica Parlamenta Ana… »
Opozicija pod gvozdenom kontrolom jednog čoveka: Jovanov - Ne žele ozbiljno da razgovaraju o preporukama ODIHR-a (video)
Večernje novosti 17.04.2024
ŠEF poslaničke grupe "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" Milenko Jovanov ocenio je danas, nakon novih razgovora poslaničkih grupa o izbornim uslovima, da opozicija ne želi ozbiljno da razgovara o preporukama Kancelarije za demokratske institucije… »
Krunić (ASTRA) za Insajder: Različiti pristupi države prema slučajevima vijetnamskih i indijskih radnika, ali ishod isti
Insajder 17.04.2024
Jasmina Krunić iz nevladine organizacije za borbu protiv trgovine ljudima ASTRA kaže za Insajder postoji razlika u odnosu države prema vijetnamskim radnicima iz 2021. godine i prema indijskim radnicama koji su bili angažovani na radovima u okviru… »
Gajić: Beogradski izbori moraju biti održani 2. juna, ostali mogu biti odloženi za jesen
Morava info 17.04.2024
Predsednik Narodne stranke Vladimir Gajić izjavio je danas da je pravno nemoguće odlaganje beogradskih izbora. On je pozvao vlast da produži mandat lokalnim samoupravama širom Srbije kako bi izbori u 90 opština i gradova bili održani u septembru ili… »