Izvor: Telegraf arhiva vesti 23.05.2024
Ivana Zečević otvara 11. Bašta Fest
Telegraf 23.05.2024
"Bašta Fest je za mene, otkad sam počela da ga pratim, simbol mladosti, radosti i dobrog filmskog programa", rekla je glumica. Jedanaesto izdanje Bašta Festa, internacionalnog festivala kratkog igranog filma koji se održava od 4. do 7. jula 2024. u… »
"Nisam bila svesna koliki problem to može da napravi": Dušica iznela detalje razgovora sa Milicom Mitrović
Telegraf 23.05.2024
"Bila sam ljuta malo, jesam... Želela sam da objasnim zašto sam otišla i zašto sam u takvom stanju", rekla je voditeljka. Voditeljka Dušica Jakovljević se vratila na "Pink", a sada je prvi put govorila o odlasku sa pomenute televizije, povratku, ali… »
Gagi Đogani otvorio dušu o bivšoj ženi, pa priznao: "Žao mi je što nisam uspeo da sačuvam brak sa Anabelom"
Telegraf 23.05.2024
Oni su bili jedan od napoznatijih parova estrade desvedesetih godina. Anabela Atijas i Gagi Đogani godinama nisu u braku, a od "Zadruge 3" nisu čak ni u kakvom odnosu, te je denserovo priznanje o bivšoj ženi mnoge iznenadilo. Njih dvoje su se zavoleli… »