Izvor: Politika arhiva vesti 10.06.2024
Zemljotres u Prizrenu
Politika 10.06.2024
Zemljotres jačine 2.4 stepena po Rihteru pogodio je kasno noćas Prizren. Potres je registrovan oko 01.44 na dubini od 5 kilometara. Ovakav zemljotres ne izaziva štetu, čak ni u epicentru, ali podseća nas na seizmološku aktivnost u Srbiji.… »
Čuvao pištolj i municiju u ormariću teretane
Politika 10.06.2024
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Predraga K. (30) zbog sumnje da je u maju ove godine neovlašćeno nosio poluautomatski pištolj marke „Valter ppku) sa kojeg je bio uklonjen fabrički broj i pripadajući okvir za ovo oružje u… »
Vučević: Želimo da Srbija što češće bude domaćin velikih sportskih takmičenja
Politika 10.06.2024
Premijer Srbije Miloš Vučević svečano je večeras otvorio Evropsko prvenstvo u vodenim sportovima koje je počelo danas i trajaće do 23. juna i rekao da je glavni cilj da Srbija bude što češće domaćin velikih sportskih takmičenja. „Siguran sam da su svaki… »
Stranci napolje: Švedski poslanik pevao rasističke pesme
Politika 10.06.2024
Švedski poslanik desničarske stranke "Švedske demokrate" David Lang pevao je rasističku pesmu na zabavi upriličenoj povodom praćenja izbora za Evropski parlament, a kada je primetio da ga snima jedan od novinara pokušao je da mu oduzme opremu. On je… »