Partizan sekund pre kraja srušio i Pariz

Sputnik pre 2 dana

Košarkaši Partizana osvojili su prvo mesto na turniru u Beogradu, nakon što su u utakmici trećeg, poslednjeg kola, pobedili Pariz rezultatom 83:82. Pred punim tribinama hale 3 Beogradskog sajma crno-beli su trijumfovali poenima Brendona Dejvisa sekund pre kraja.

Najefikasniji u redovima Partizanu bili su Karlik Džons, Sterling Braun i Frenk Nilikina sa po 13 poena. Pola koša manje ubacio je Tajrik Džons, a Isak Bonga i Dejvis bili su takođe dvocifreni - po 10. Kod Francuza najefikasniji je bio Nadir Hifi sa 19 poena, Ti Džej Šorts je dao 18, a Tajson Vord 16. Na kraju uvodne četvrtine Partizan je vodio 21:20, a posle prvog poluvremena, u kom su košarkaši Željka Obradovića promašili devet slobodnih bacanja, domaćin je