Извор: Курир архива вести 29.09.2024
Пронађена ћерка глумца Петра Зекавице!
Курир 29.09.2024
Српски глумац Петар Зекавица данас поподне проследио је апел на својим профилима на друштвеним мрежама и поручио да је његова малолетна ћерка нестала. Неколико сати касније, огласила се и девојчицина мајка и открила лепе вести… »
Снажан земљотрес погодио калифорнију! Тресло се јужно од Сан Франциска, чекају се подаци о последицама
Курир 29.09.2024
Земљотрес јачине 4,2 степена Рихтерове скале погодио је централни део америчке савезне државе Калифорније рано јутрос по локалном времену . АБЦ њуз преноси да је то саопштио Геолошки институт САД (УСГС). На сајту УСГС и у… »
Изашли први подаци о излазности у Подгорици: Мања је него на последња два гласања у главном граду Црне Горе
Курир 29.09.2024
Грађани Подгорице данас гласају на ванредним локалним изборима, а биралишта су отворена од седам до 20 сати. РТЦГ преноси да је Владимир Филиповић, председник Изборне комисије главног града Црне Горе казао да нема пријављених… »
Срушио се авион у САД, има мртвих: Покушавао да слети па доживео несрећу, још увек непознато колико људи је било унутра!
Курир 29.09.2024
Више људи је погинуло након што се једномоторни авион срушио у суботу поподне у шумовитом подручју на аеродрому Националног меморијала Брац́е Рајт, саопштила је Служба националног парка. Према првим информацијама, има више… »
Мајка милана калинића у 77. Години као девојчица! Удата је за оца наше познате глумице, а ево како изгледа!
Курир 29.09.2024
Милан Калинић наводно се разводи од супруге Сандре након 18 година брака, пишу домаћи медији. Водитељ Милан Калинић прославио је 2023. године са својом породицом празнике, а на Инстаграму је тада поделио један снимак из свог… »
Курир: "Вратио сам се животе" Ово је последње оглашавање супруге Милана Калинића пре вести о разводу: Све што нам треба је...Курир: "Нисам тада могао да знам какав је човек" Овако су Милан и Сандра причали једно о другом: "Воли да даје комплименте, жене се отимају да буду у његовом друштвујош 1 повезана
КАКО МЛАДИ У СРБИЈИ МОГУ ДА ДОЂУ ДО КРОВА НАД ГЛАВОМ? Једној групи то полази за руком, ево у ком сектору су запослени
Курир 29.09.2024
Добра вест је да је у последњих неколико година приметан раст оних који могу да себи приуште некретнину, пише Блоомберг Адриа. Подаци Републичког геодетског завода (РГЗ) показују да је у првој половини 2023. године удео младих… »

