Izvor: Novi magazin arhiva vesti 25.12.2024
Novosadska opozicija: Grad nema viziju šta s najvećim problemima, milijarde će otići na sudske procese
Novi magazin 25.12.2024
"Grad Novi Sad nema viziju šta sa najvećim problemima grada", poručila je novosadska opozicija na konferenciji na kojoj je ukazala da će rebalansom budžeta Novog Sada silne milijarde otići na rešenja i sudske procese za eksproprijaciju zemljišta. Dodaju… »
Kvinta i EU: Zaključci Skupštine Republike Srpske ozbiljna pretnja ustavnom poretku BiH
Novi magazin 25.12.2024
Ambasade članica Kvinte u Sarajevu i Delegacija Evropske unije (EU) u Bosni i Hercegovini (BiH) upozorili su danas da najnoviji zaključci Skupštine Republike Srpske, kojima se Tužilaštvo i Sud BiH proglašavaju neustavnim, predstavljaju "ozbiljnu pretnju"… »
Za vlasnika i projektanta hotela koji se srušio u Turskoj 18 godina zatvora
Novi magazin 25.12.2024
Vlasnik i projektant hotela na jugoistoku Turske u kojem su 2023. tokom zemljotresa poginule 72 osobe, uključujući 26 kiparskih Turaka tinejdžera, osuđeni su danas na skoro 18 i po godine zatvora. Sud u Adijamanu, na jugoistoku Turske, osudio je i sina… »

