Izvor: Bloomberg Adria/Ekonomija arhiva vesti 11.03.2025
Problemi u evropskoj auto-industriji pogađaju i fabrike u Srbiji - pet stvari za danas
Bloomberg Adria 11.03.2025
Kriza u automobilskoj industriji u Evropi ne jenjava, a njene posledice osetiće i Srbija. Naime, nemačka kompanija Draxlmaier, koja proizvodi kablovske setove za tu industriju, odlučila je da zatvori svoju fabriku. Fabrika u Zrenjaninu radiće do 2026… »
Lapčević: Novčanik budućnosti biće vaš komandni centar
Bloomberg Adria 11.03.2025
Tehnološki napredak umnogome je već promenio tradicionalni odnos između trgovaca i potrošača, trgovci nastavljaju da teže tome da ugrade različita inovativna rešenja u svoje poslovanje, uključujući veštačku inteligenciji (engl. artificial intelligence -… »
Kako da potrošite svoj bonus – od providnih televizora do ledenih kupki
Bloomberg Adria 11.03.2025
Ovo je mesečna lista novih proizvoda, inovacija i sadržaja koji su nam privukli pažnju. Prethodna izdanja bavila su se temom kvaliteta u rubrici Prava stvar kako biste što spremnije i pametnije krenuli u novu godinu, odnosno proizvodima i opremom koji će… »