Hronika arhiva vesti 08.04.2025
Ukrao stvari vredne skoro 8 hiljada dinara: Uhapšen kradljivac sa Novog Beograda: Tužilaštvo predložilo pritvor
Blic 08.04.2025
U Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je okrivljeni M.S. (40) prema kojem su policijski službenici PS Novi Beograd, po nalogu javnog tužioca, doneli rešenje o zadržavanju zbog postojanja osnovane sumnje da je dana 22.februara 2025… »
U lančanom sudaru kod "Sajma" povređeno dete (4): Muškarac (35) doživeo potres mozga i amneziju
Mondo 08.04.2025
U lančanom sudaru kod "Sajma" u Beogradu povređeno je četvorogodišnje dete. Kod Sajma u Beogradu ovog popodneva došlo je do lančanog sudara u kome su učestvovala tri vozila. Stvorile su se i gužve. Jedno dete staro četiri godine povredilo je glavu, dok… »
Dnevnik: (Video) Lančani sudar kod beogradskog Sajma Automobili "prilepljeni" jedan uz drugi, policajci vrše uviđaj, mališan (4) ima povrede glaveKurir: Težak lančani udes kod Sajma, povređeno dete (4) i muškarac Opšti kolaps na ovoj deonici, mališan zadobio udar u glavu, čovek se ne seća sudarajoš 2 povezane
Ilija (21) pobio celu porodicu u Čačku, jedino brat preživeo: Tri godine kasnije komšije i dalje neme od bola
Mondo 08.04.2025
Tri godine nakon ubistva cele porodice u Čačku komšije su i dalje neme od bola. Navršava se tri godine od trostrukog ubistva koje se odigralo u Čačku, tačnije u naselju Kulinivci. Ilija Glišović, tada 21-godišnji mladić, nožem je usmrtio oca, majku i… »
Kurir: "Još se sećamo krvavih tragova po kapijama i dvorištima" Čačani ni posle 3 godine ne zaboravljaju horor! Ilija tačno u 21.30 spustio roletne, pa započeo masakrKurir: Ekipa "crne hronike" u Čačku povodom trostrukog ubistva! Ubio majku, oca i dedu, brat jedini preživeo: Ovo su komentari meštana o porodici
Advokat šokirao: "kazna za nasilje u porodici treba da se smanji!" Otac prebijenog dečaka u školi u Rakovici tvrdi: Dete je…
Kurir 08.04.2025
U Osnovnoj školi "14. oktobar" u beogradskoj opštini Rakovica dogodio se novi incident koji je, kako tvrde roditelji, kulminacija višegodišnjeg nasilničkog ponašanja jednog učenika. Na času fizičkog vaspitanja učenik drugog razreda prišao je svom… »
Produžen pritvor osumnjičenom za ubistvo u inđiji: Zorana iskasapili pred kućom na Badnje veče
Kurir 08.04.2025
Apelacioni sud u Novom Sadu produžio je pritvor za M. Š. K. (41) do 6. juna 2025. godine. On se sumnjiči da je, 6. januara 2025. godine na Badnje veče, usmrtio Zorana Gole (44) i izbo dvojicu mladića tokom incidenta koji se odigrao ispred porodične kuće… »
Isplivali detalji o jezivom slučaju na jugu: Otac otkrio da mu je ćerka silovana
Telegraf 08.04.2025
Slučaj silovanja devojčice R. G. (14) koji se prijavljen 5. aprila u Prištini prijavio je njen otac, nakon što je J. G. (58) silovao njegovu ćerku u više navrata tokom proteklih godinu dana. Naime, po izjavi devojčice, poslednji kontakt osumnjičeni J. G… »
Blokiran auto-put ka Vladičinom Hanu: U toku velika potera policije
Mondo 08.04.2025
U toku je velika potera policije od Vranja ka Vladičinom Hanu. Kako Informer nezvanično saznaje u toku je potera na auto-putu. Prema prvim informacijama automobil iz pravca Vranja ka Vladičinom Hanu beži od policije. Auto-put na toj deonici je blokiran… »
Teleskopskom palicom pretukli muškarca na Zvezdari: Osumnjičeni "pali" nakon tri nedelje potrage
Blic 08.04.2025
Muškarci Z.M. (57) i S.M. (24) uhapšeni su zbog sumnje da su u martu ove godine na Zvezdari počinili nasilničko ponašanje i naneli teške telesne povrede V. P. Oni su, navodno, 14. marta u Bulevaru Kralja Aleksandra, pretukli V. P. - Osumnjičeni Z.M. ga… »
Drugaricu Ane Nikolić partner tukao i golu izbacio na terasu! Ovo je epilog Osuđen, pa pušten na slobodu! Atrkativna Marija i…
Kurir 08.04.2025
P. R., koji je bio uhapšen zbog sumnje da je u stanu u Mirijevu zlostavljao i mučio Mariju K., drugaricu pevačice Ane Nikolić, osuđen je na pet meseci zatvora! Podsetimo, P. R. koji je višestruki povratnik, bio je uhapšen po nalogu Prvog osnovnog javnog… »
Ministarstvo pravde: Opasni napadi nereprezentativnog Sindikata sudske vlasti
Euronews 08.04.2025
Ministarstvo pravde Vlade Srbije saopštilo je danas da najoštrije osuđuje krajnje neprimereno iznošenje ličnih i neistinitih podataka o predsednici Prvog osnovnog suda u Beogradu i predsednici Visokog saveta sudstva. Kako se navodi, metode delovanja… »










